ÖZEL DERS VERENLER

Matematik Özel Ders İstanbul - Bay Öğretmenden

Bedi B.


2 yıl özel ders tecrübeli.


İstanbul Teknik Üniversitesi. İnşaat Mühendisliği Mezunu. Bay, 28 Yaşında,Tel: 0 553 279 1975


DERS VERDİĞİ ALANLAR

Ortaokul Takviye: Matematik-Geometri TEOG Hazırlık: Matematik-Geometri YGS-LYS Hazırlık: Matematik-Geometri Lise Takviye: Matematik-Geometri Üniversite: Matematik Analiz, Statik, Diferansiyel Denklemler, Kısmi Diferansiyel Denklemler


 

DERS VERDİĞİ SEMTLER

İstanbul geneli.Öncelikli Sarıyer, Levent, Etiler, 4.Levent, Şişli, Beşiktaş, Maslak, Tarabya ,Ferahevler,Başakşehir, Kayaşehir,Atakent, Bahçelievler. Bakırköy , Florya , Başakşehir, Atakent, Ataşehir, Etiler, Beşiktaş, Şişli, Fulya, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Bahçelievler, Çamlıca, Erenköy.İstanbul avrupa yakası,İstanbul Anadolu Yakasında Kartal,Kadıköy,Maltepe,Üsküdar.


 

DERS VERDİĞİ MEKANLAR

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi,


 

DERS VERDİĞİ ŞEKİLLER

Birebir Ders, Grup Dersi


 

DERS VERDİĞİ ZAMANLAR

Hafta içi Akşam, Hafta Sonu Gündüz, Hafta Sonu Akşam


 

DERS SAAT ÜCRETLERİ

70 TL/Saat


 

ÖZEL DERS TECRÜBESİ

2 yıldır özel ders veriyorum.Grup halinde ve bireysel olarak özel ders verdim.Halen devam eden derslerim var.Öğrencilerim sınıflarında ve okullarında başarılı bir seviyeye geldiler. Farklı seviyelerde öğrencilerim oldu. Sadece ortaokul ve üstü sınıftaki öğrencilere ders veriyorum. İlkokul öğrencilerinin sınıf öğretmenleri tarafından eğitilmesini daha doğru buluyorum.


 

KİŞİSEL BİLGİLER

İstanbul avrupa yakasından öğrencilerimin olması daha iyi olacaktır.(Ulaşım açısından) Haftasonu ders isterseniz Kadıköy,Maltepe,Üsküdar ve Kartal’a gelebilirim.


 

REFERANSLAR

İstek üzerine bu bilgiler sağlanacaktır….


 

SUNDUĞU HİZMETLER

Özel Ders, Eğitim Koçu

SERAMİK KURSU HAKKINDA

Sanat sever insanları bir araya getirmek ve üretmekten haz alırken üretilenlerin beğenilmesinden mutluluk duyanların sesi olmaya devam ediyoruz. Buluşma ve buluşturma noktası olmaktan gurur duyuyoruz. Sanatla hayatının biçimine hareket kazandırmak isteyenlerin merak ettikleri sanat dallarını burada tanıtırken, sanat eğitimini veren kurumları tanımasını sağlıyor irtibat kurmalarında yardımcı oluyoruz.

ÖNE ÇIKAN HABERLER

ARA