ÖDÜNÇ YAŞAMLAR

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ali Poyrazoğlu yine bir ilki deniyor.

Farklı bir tarzın öncülüğünü yapıyor. Güldürü ustalığıyla yaşam koçluğu seminerlerini birleştiriyor.

Bir “uzatmalı” öğrenciden yola çıkarak tadına doyulmaz öyküler demetiyle seyirciyi bir yandan güldürürken, bir yandan da herkesin yaşamındaki en önemli olgularla ilgili aydınlatıcı bakışını paylaşıyor.

“ÖDÜNÇ YAŞAMLAR” özel yaşamında, kendinde, iş yaşamında, aşk hayatında, fark yaratmak isteyen herkesin kullanması gereken yöntemler üstüne düşünen bir gösteri. Eğer iş yerinizde, evinizde, aşkınızda, yaşamla olan ilişkinizde bir fark yaratmanın peşindeyseniz, kendinizden bir marka çıkaracağınıza inanıyorsanız “ÖDÜNÇ YAŞAMLAR” en az üç kere izleyeceğiniz bir oyun olacak.

Ali Poyrazoğlu’nun, çalışma yöntemlerini, yasakları, alışkanlıkları hınzır bir üslupla “ti”ye alan, ezber-bozan gösterisi “ÖDÜNÇ YAŞAMLAR”ı sakın kaçırmayın.

Yazan - Yöneten: Ali Poyrazoğlu

 

Tarih: 17.12.2016 
Saat: 20:30

 

Tiyatro hakkında detaylı bilgi ve Bilet için tıklayın ...

SERAMİK KURSU HAKKINDA

Sanat sever insanları bir araya getirmek ve üretmekten haz alırken üretilenlerin beğenilmesinden mutluluk duyanların sesi olmaya devam ediyoruz. Buluşma ve buluşturma noktası olmaktan gurur duyuyoruz. Sanatla hayatının biçimine hareket kazandırmak isteyenlerin merak ettikleri sanat dallarını burada tanıtırken, sanat eğitimini veren kurumları tanımasını sağlıyor irtibat kurmalarında yardımcı oluyoruz.

ÖNE ÇIKAN HABERLER

© 2017 Seramik Dersi

ARA